خلاصه فعالیتها از مورخ ۲۱خرداد ۹۵

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض و ادب و احترام محضر اعضاء و خیرین محترم موسسه، بدینوسیله خلاصه فعالیتها از مورخ ۲۱خرداد بشرح ذیل تقدیم میگردد.

  •  به لطف پروردگار تمامی فرزندان در ماه پرفیض ‌و برکت رمضان تاکنون به گرفتن روزه اقدام و بهترین بهره برداری وفیض کامل رابه دست آورده اند.
  • اکثر روزهای این ماه مبارک فرزندان با تدارک خیرین محترم در موسسه و یا به دعوت آنان درمراسم افطاری شرکت نموده و از برنامه های متنوع قرآنی ، تفریحی ، ورزشی و عزاداری بهره برداری نموده که تصاویر مربوطه تقدیم میگردد.
  •  به همت اعضای محترم هیئت مذهبی در شبهای قدر مراسم باشکوهی برگزار گردید که هر شب حدود۱۰۰۰ نفر در جلسه حضور بهم رساندند و توسط هیئت محترم غذای گرم در پایان مراسم بین حاضرین توزیع گردید.
  •  در ماه رحمت و برکت و مغفرت به همت تعدادی از خیرین ارجمند اقلام پروتئینی به مبلغ حدود۳ میلیون تومان و چند لاشه گوسفند به ارزش ۲ میلیون تومان و مبلغ ۴میلیون تومان بصورت نقدی و خدماتی و چاپ ۲۰۰۰پاکت فطریه با کیفیت عالی بصورت رایگان توسط یکی از خیرین ارجمند آماده توزیع گردیده است که امیدواریم خیرات خوبی را شاهد باشیم. بدینوسیله ازعنایت تمامی عزیزان سپاسگزاری بعمل می آید.

 

13-2

 

14-3

 

15-2

 

16-2

 

16-3

 

17-3

 

 

 

/ اخبار روزانه

به اشتراک گذاری نوشته

درباره نویسنده

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی ارسال نشده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *